Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy!

Po 1510 godzinach zawieszenia, na boisku pojawią się zawodnicy! 12 maja 2020 r.
Pilne     Drukuj

Dokładnie po 62 dniach, 21 godzinach i 30 minutach na boisku przy Kiszkowskiej pojawią się piłkarze. Pierwsi do treningów powrócą seniorzy naszego klubu, którzy już dziś tj. we wtorek 12 maja zameldują się na pierwszym treningu. Do 4 czerwca trenować będą dwa dni w tygodni w 4 grupach po 6 osób. W kolejnym etapie treningi wznawiać będą drużyny młodzieżowe.

Przypomnijmy, że póki co zajęcia odbywać się mogą w specjalnych warunkach, z zachowaniem określonych zasad. Niestety zgodnie z decyzją z 7 maja władz Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz  związków wojewódzkich żaden z naszych zespół nie wybiegnie w tym półroczu aby powalczyć o ligowe punkty. Sezon został zakończony z zachowaniem awansów, ale bez spadków.

Pierwszy zespół zgodnie z założonym na ten moment planem od 15 czerwca rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2020/2021. Na ten moment jest wiele niewiadomych, ale pierwsza ligowa kolejka może odbyć się w pierwszy lub drugi weekend sierpnia. Prawdopodobnie liga liczyć będzie 18 zespołów.

Ostateczne decyzje, informacje zależne są jednak od wielu kwestii, oczywiście nie tylko tych sportowych. Liczymy mocno jednak na „normalną” piłkarską jesień… (gk)

Huragan Pobiedziska