Podsumowanie rundy - żaki

Podsumowanie rundy - żaki 12 grudnia 2020 r.
Młodzież     Drukuj

Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

Przypomnijmy, że drużyny żaków nie uczestniczą w rozgrywkach/turniejach organizowanych przez WZPN, w których nie są prowadzone klasyfikacje drużynowe. Minione sześć miesięcy podsumował pierwszy trener czerwono-czarnych Robert Raszewski:

"Drużyna żaków w rundzie jesiennej wzięła udział w 4. turniejach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w trakcie których młodzi Pobiedziszczanie rozegrali kilkanaście meczów. Były to bardzo udane i pożyteczne turnieje dla naszych najmłodszych zawodników. Dodatkowo mali piłkarze rozegrali również kilka gier kontrolnych z zaprzyjaźnionym drużynami z regionu.

Warto dodać że w zespole systematyczne trenuje 20. zawodników, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności piłkarskie. Należy zaznaczyć, że jest to maksymalna ilość osób w drużynie, zgodnie z programem Certyfikacji PZPN w którym bierzemy udział."

Kadra drużyny żaków dostępna jest tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

Huragan Pobiedziska