Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku 30 września 2019 r.
Młodzież     Drukuj

Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

Wyjazd do Środy Wielkopolskiej na mecz z tamtejszymi orlikami przyniósł nam sporo bramek i emocji. Do przerwy Huragan remisował z Polonią 3:3. W drugiej połowie zespół ze Środy Wielkopolskiej okazał się skuteczniejszy i ostatecznie wygrał spotkanie 5:3. Bramki dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka strzelali: Dominik Pawlak, Jakub Rogowski oraz Jakub Sudoł.

Drużyna trenera Roberta Raszewskiego po raz kolejny okazała się lepsza od swoich ligowych rywali. Tym razem do Pobiedzisk przyjechał zespół Lubońskiego. Dodatkową ciekawostką związaną z tym meczem była wspólna przeszłość piłkarska trenerów obu zespołów - Roberta Raszewskiego, oraz trenera gości Krzysztofa Piskuły. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2, a do bramki trafiali pięciokrotnie Marcin Jesionkowski oraz Stanisław Snuszka.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia"(ts)