Pożyteczny sprawdzian w Pakości

Pożyteczny sprawdzian w Pakości 24 lipca 2022 r.

W sobotnie popołudnie drugi letni sparing rozegrali seniorzy HP. Huraganiści wygrali z ósmym zespołem IV ligi kujawsko-pomorskiej minionego sezonu Notecianką Pakość 3:0 (1:0)

Pobiedziszczanie mają za sobą kolejny pożyteczny mecz towarzyski z czwartoligowym zespołem z innego województwa. Czerwono-czarni po spotkaniu obfitującym w sporą ilość sytuacji bramkowych wygrali ostatecznie różnicą trzech bramek.

Wynik meczu otworzył w 24' minucie Marcin Jędrzejczak po ładnej zespołowej akcji. Na 2:0 w 85' minucie podwyższył Mykhailo Mazur pięknym uderzeniem zza pola karnego, a wynik w ostatniej akcji meczu ustalił Adam Niedzielski. W barwach Huraganu w pojedynku z Notecianką zagrało 22 zawodników.

Kolejnym rywalem HP będzie Wisła Borek Wielkopolski. Mecz rozegrany zostanie na wyjeździe we wtorek o godzinie 19:00. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)