Pracowity tydzień zakończony towarzyską wygraną

Pracowity tydzień zakończony towarzyską wygraną 13 lutego 2022 r.
Seniorzy     Drukuj

Trzy treningi i dwa mecze kontrolne zaliczyli w trakcie czwartego tygodnia przygotowań piłkarze HP. Po wtorkowym przegranym meczu z Meblorzem, w sobotę w Trzemesznie Huraganiści wygrali z Notecianką Pakość 2:1 (1:1).

Drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego to aktualnie dziesiąty zespół tamtejszej IV ligi.

Wynik w 30' minucie otworzył Maciej Ratajski po trafieniu z rzutu karnego. Rywale wyrównali pięć minut później i do przerwy był remis 1:1. Po przerwie piłka tylko raz wpadła do bramki. Gola na 2:1 dla Huraganu w 65' minucie zdobył Mateusz Kozłowski

Warto podkreślić, że obie drużyny jak przystało na ciekawy sparing, stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia kolejnych bramek.

W przyszły wtorek Pobiedziszczanie wyjadą na obóz do Lichenia Starego gdzie trenować będą do niedzieli. W trakcie zgrupowania rozegrane zostaną dwa sparingi z Kujawianką Izbica Kujawska (zmiana rywala, pierwotnie Widzew II Łódź) i Sokołem Kleczew. Terminarz gier kontrolnych dostępny poniżej i tutaj.

Skład wyjściowy: Sławomir Janicki - Piotr Trepka, Maciej Ratajski, Jakub Matusiak, Daniel Brylewski - David Paku-Tshela, Ryszard Wierzbiński, Bartosz Żołądkiewicz, Eryk Drożdżyński, Dawid Ciążyński - Maciej Jakubek. Po przerwie: Krzysztof Chmielewski, Oliwier Strosin, Maksymilian Janowski, Mateusz Chachuła, Mikołaj Witaszyk, Michał Śnieciński, Kacper Bienert, Mateusz Kozłowski.  (gk)