Rezerwy na ligowym podium

Rezerwy na ligowym podium 20 października 2020 r.
Młodzież     Drukuj

Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

Zespół złożony głównie z młodych wychowanków wygrał dotąd sześć spotkań, raz zremisował i trzy razy schodzi z boiska pokonany. W dziesięciu ligowych meczach Pobiedziszczanie strzelili 25 goli, a stracili 14. Warto również zaznaczyć, że wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi jest zawodnik HP Marcin Jesionkowski z czternastoma golami.

W minionej kolejce w Żydowie Huragan zremisował z miejscową Farą Pelikan 1:1 po golu Maksymiliana Janowskiego. Czerwono-czarni wystąpili w składzie: Marceli Hierowski - Hubert Janowski, Michał Śnieciński, Jakub Treumann, Dominik Drążek (70' Dominik Staszak) - Wojciech Bissinger, Grzegorz Meller, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras, Stanisław Snuszka - Maksymilian Janowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Tymoteusz Kraśniewski, Jakub Borowiak.

Kadra, wyniki oraz tabela drugiego zespołu Huraganu dostępne w zakładce Akademia - Rezerwy. (gk)

Huragan Pobiedziska