Seniorski raport zdrowotny

Seniorski raport zdrowotny 16 lutego 2024 r.
Seniorzy     Drukuj

Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

Jak już informowaliśmy operację ma za sobą Daniel Brylewski, który na początku roku zerwał więzadła w kolanie. Pomimo sprawnej rehabilitacji, bardzo dużych i szybkich postępów "Bryla" wiosną na boisku nie zobaczmy na pewno.

Maciej Ratajski od zeszłego tygodnia zmaga się z urazem pleców/karku. Liczymy jednak na szybki powrót do zajęć naszego doświadczonego defensora. Od początku przygotowań nie trenuje Sergiusz Kaźmierczak, który musiał poddać się zabiegowi kręgosłupa. "Serek" do treningów wrócić ma na początku marca.

W tym tygodniu do zajęć wrócił Marcin Jędrzejczak, który w pierwszym sparingu z Meblorzem doznał skręcenie stawu skokowego. Niestety tego samego urazu w ostatnim pojedynku z Wartą Poznań nabawił się Maciej Jakubek, który odpoczywał będzie ok. 2 tygodnie.

Przesuwa się niestety powrót najlepszego snajpera HP ostatnich lat Pawła Piceluka. 35-letni napastnik zerwania więzadeł w kolanie nabawił się w maju ubiegłego roku. "Picel" ma wrócić na boisko w marcu/kwietniu.

W najbliższą sobotę Huraganiści zmierzą się z liderem klasy okręgowej UKS Śrem. Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)​

Huragan Pobiedziska