Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia

Seniorskie rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia 18 marca 2021 r.
Pilne     Drukuj

W związku z wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez władze obostrzeniami, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu seniorskich rozgrywek ligowych na najbliższe trzy tygodnie.

Tym samym do 9 kwietnia meczów o punkty nie zagrają seniorzy oraz zespół rezerw. Pełna treść komunikatu WZPN dostępna na wielkopolskizpn.pl.

Podobnie jak na początku roku (przy założeniu, że treść rozporządzenia będzie taka sama), zgodnie ze  spełnionym warunkami pierwsza drużyna naszego klubu będzie mogła odbywać jednostki treningowe.

Do walki o ligowe punkty na teraz nie przystąpią póki co tylko zespoły seniorskie od IV ligi "w dół". Zgodnie z komunikatem planowo (przynajmniej na ten moment) ligowe mecze rozgrywać będę grupy młodzieżowe, czyli juniorzy, młodziki, orliki oraz żaki. Obostrzenia nie wpłyną negatywnie również na harmonogram zajęć treningowych drużyn Akademii. 

Sytuacja jest dynamiczna, więc nie można wykluczyć, że kolejne dni przyniosą zmiany powyższych możliwości działania naszego stowarzyszenia. (gk)

Huragan Pobiedziska