Seniorzy w kolejnej rundzie

Seniorzy w kolejnej rundzie 28 sierpnia 2019 r.

W meczu I rundy TOTOLOTEK Pucharu Polski Huragan wygrał z czwartym zespołem A-klasy Maratończykiem Brzeźno 7:1 (4:0). Był to pierwszy mecz seniorów w tegorocznej edycji tych rozgrywek.

Czerwono-czarni zgodnie z przewidywaniami byli zespołem lepszym i do przerwy prowadzili już 4:0. Bramki zdobywali kolejno Marcin JędrzejczakPatryk Jóźwiak z karnego, Adam Niedzielski i tuż przed przerwą Jakub Matusiak. Golkipera gospodarzy niepokoili jeszcze kilkukrotnie m.in. WitaszykPająk czy Trepka, ale więcej bramek w pierwszej części nie padło.

Maratończyk w pierwszej połowie dwa razy zagroził bramce Huraganu. W jednej z akcji sam na sam górą był jednak nasz bramkarz Marcin Putra, który wybił piłkę na rzut rożny.

Po przerwie trafienia dołożyli jeszcze wprowadzeni po przerwie Mateusz Chachuła i Łukasz Maciejewski oraz ponownie Jóźwiak, który pięknym strzałem po zespołowej akcji nie dał szans bramkarzowi miejscowych. Wynik mogli jeszcze podwyższyć m.in. Marcin Pająk, który trafił w poprzeczkę i Mikołaj Witaszyk, który z kolei trafił w słupek. Rywale honorowe trafienia zaliczyli na 1:5.

Skład: Marcin Putra - Marcin Pająk, Mikołaj Nowak (46' Łukasz Maciejewski), Piotr Trepka, Mateusz Siemiński - Marcin Jędrzejczak (55' Bartosz Stasiak), Jakub Matusiak (46' Daniel Brylewski), Patryk Jóźwiak, Mikołaj Ratajczak (55' Kacper Bienert), Adam Niedzielski (46' Mateusz Chachuła) - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński.