Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi 14 stycznia 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

Pierwszy trening w 2020 roku mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na orliku trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Przed treningiem szczegółowo umówiony został cały okres przygotowawczy.

Cieszy z pewnością fakt, że do treningów powrócili kontuzjowani Patryk Jóźwiak, Jakub Matusiak i David Paku-Tshela, którzy stracili sporą część rundy jesiennej. W połowie lutego do zajęć powinien wrócić również Mateusz Siemiński. Wśród 20 trenujących był jeden nowy zawodnik, który w najbliższy czasie będzie trenował z drużyna.

Wiosną w czerwono-czarnych barwach nie zobaczmy na pewno Bartłomieja KubickiegoMikołaja Szymochy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów oraz Mikołaja Ratajczaka, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu. Z kolei Mateusz Pawłowski rozpoczął treningi w Meblorzu Swarzędz.

W tym tygodniu czerwono-czarni spotkają się jeszcze w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że pierwszy sparing Huraganiści rozegrają w sobotę 25 stycznia o godzinie 19:00 w Swarzędzu, a rywalem będzie miejscowy Lider. Terminarz sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska