Sparing ze Spartą Oborniki zaliczony, w sobotę rywalem Pogoń Mogilno

Sparing ze Spartą Oborniki zaliczony, w sobotę rywalem Pogoń Mogilno 25 lipca 2024 r.
Seniorzy     Drukuj

Półmetek letniego okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Poza poniedziałkowym i wtorkowym treningiem, w środę czerwono-czarni zmierzyli się w Pobiedziskach ze Spartą.

Pojedynek z reprezentantem V ligi zakończył się spokojną wygraną Pobiedziszczan 3:1 po trafieniach Patryka Pecha, Bartosza Żołądkiewicza oraz zawodnika testowanego.

W kadrze na środowy mecz znalazło się 22. zawodników, którzy podzieleni zostali na dwie jedenastki (wszyscy po 45' minut). W tej grupie była spora grupa zawodników testowanych (zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie). Trener dał odpocząć m.in. Janickiemu, Jędrzejczakowi, Michalskiemu, Mazurowi i Kłakulakowi.

Do pierwszego meczu ligowego we Wrześni pozostało półtorej tygodnia. Przed inauguracją nowego sezonu Huraganiści zagrają jeszcze jeden mecz towarzyski. W najbliższą sobotę w Pobiedziskach o godzinie 11:00 rywalem HP będzie Pogoń Mogilno (IV liga kujawsko-pomorska).

Wyniki i terminarz gier kontrolnych HP dostępny jest tutaj. Szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​