Trzecia gra kontrolna za nami

Trzecia gra kontrolna za nami 27 lipca 2022 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Pierwszą z dwóch zaplanowanych gier kontrolnych w tym tygodniu mają za sobą piłkarze Huraganu.

HP pewnie pokonał we wtorkowy wieczór na wyjeździe trzeci zespół klasy okręgowej gr. V minionego sezonu Wisłę Borek Wlkp. 3:0 (2:0).

Mecz toczył się pod dyktando piłkarzy z Pobiedzisk, którzy prowadzili grę praktycznie przez całe spotkanie. Nasz zespół do przerwy prowadził 2:0 po trafieniach kolejno w 13' minucie Jakuba Matusiaka i 35' Macieja Jakubka. Przy obu golach asystkował Daniel Brylewski.

Po przerwie padł tylko jeden gol choć sytuacji na podwyższenie rezultatu było wiele. Wynik ustalił w 88' Paweł Piceluk. Trenerzy Kutynia, Gośliński i Przybylski ponownie desygnowali do gry 22. zawodników.

Po wygranej z Pogonią Mogilno, Notecianką Pakość i Wisłą Borek, w najbliższy piątek o godzinie 19. w Pobiedziskach czerwono-czarni zagrają ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rozgrywek ligowych. Rywalem ekipy z Kiszkowskiej 7 będzie Kujawianka Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska).

Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)