Udany start trampkarzy

Udany start trampkarzy 7 kwietnia 2022 r.
Młodzież     Drukuj

Trampkarze Huraganu po przerwie zimowej bardzo udanie wznowili rozgrywki.

W inaugurującym rundę wiosenną meczu udali się do Kórnika, gdzie podejmowała ich miejscowa Kotwica.

Młodzi Huraganiści okazali się być bardzo trudnymi gośćmi i pewnie pokonali miejscowych 5:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kryspin Kaźmierczak (2), Łukasz Kusztelski, Oliwier Kluczyński i Bartłomiej Jędrusiak.

Z kolei swoje drugie mecze na wiosnę rozegrały zespoły młodzika i juniora. Młodzicy pomimo dwukrotnego prowadzenia w spotkaniu z Polonią Środa Wlkp. ostatecznie przegrali 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Ksawery Ochowiak oraz Oliwier Uramowski.

Juniorzy ulegli nieznacznie drużynie Lubońskiego KS 0:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 19' minucie i pomimo prób zmiany wyniku z obu stron, rezultat nie uległ już zmianie.

Premierowy turniej mają za sobą orlicy trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego. W niedzielny poranek nasz klub był gospodarzem piłkarskiego pikniku, w którym udział wzięły zespoły Pelikana Niechanowo, AF 92 Witkowo oraz Mieszko Gniezno.

W najbliższy weekend swój pierwszy turniej po przerwie rozegrają żacy, a zespoły juniora, trampkarza oraz młodzika będą walczyły o ligowe punkty. Zachęcamy do kibicowania.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)