Zapisz się do darmowych powiadomień SMS i e-mail!

Zapisz się do darmowych powiadomień SMS i e-mail! 15 lutego 2020 r.
Organizacyjne     Drukuj

Przypominamy i zachęcamy do skorzystania z darmowych aplikacji udostępnionych przez nasz klub, które pozwolą Państwu być cały czas na bieżąco z informacjami z naszego stowarzyszenia! Wystarczy się zapisać poprzez pola dostępne po lewej stronie naszej witryny lub na dole w przypadku wersji mobilnej.

SMS HuraganINFO oraz Newsletter Huragan to całkowicie darmowe usługi, które można zamówić już dziś!

SMS HuraganINFO: Chcesz szybko znać wynik drużyny seniorów Huraganu? Chcesz wiedzieć kiedy gramy? Od dziś te oraz inne ciekawe informację związane z działalnością naszego stowarzyszenia mogą trafiać do Ciebie automatycznie! Zapisz się do aplikacji SMS HuraganINFO poprzez podanie swojego numeru telefonu i korzystaj już teraz (pole "SMS" po lewej stronie witryny)!

Newsletter HuraganNie masz czasu wchodzić na klubową stronę? Korzystasz często z maila? Chcesz aby najważniejsze informację ze strony naszego stowarzyszenia trafiały do Ciebie automatycznie? Zapisz się do aplikacji Newsletter Huragan i bądź na bieżąco (pole "Newsletter" po lewej stronie witryny)!

Wszystkie tego typu zabiegi, które realizował będzie nasz klub mają na celu m.in. dotarcie do jak największej grupy odbiorców co wiążę się bezpośrednio z promowaniem naszego klubu oraz naszych sponsorów. Zapraszamy do skorzystania! (gk)

Huragan Pobiedziska