Zapowiedź - czwartek, 13:30, HURAGAN - LKS Gołuchów

Zapowiedź - czwartek, 13:30, HURAGAN - LKS Gołuchów 10 listopada 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Po pięciu z rzędu wyjazdach, Huraganiści wreszcie zagrają na własnym terenie! Rywalem czerwono-czarnym w Dzień Niepodległości będzie drużyna LKS Gołuchów.

Początek meczu o godzinie 13:30.

Warto zauważyć, że obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się na boisku ani w meczu ligowym, ani towarzyskim. Tym samym pojedynek XVI kolejki IV ligi będzie pierwszym w historii meczem pomiędzy zespołem z Pobiedzisk i Gołuchowa.

Obie drużyny dzielą obecnie w ligowej tabeli tylko 3 punkty, ale aż 5 miejsc. LKS jest obecnie na miejscu 6., Huragan na 11.

W drużynie Huraganu z powodu pauzy za kartki nie zobaczmy na pewno Marcina Jędrzejczaka, Pawła Piceluka. W kadrze zabraknie również Bartosza Żołądkiewicza.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:30 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Wojciech Fieduk, a pomagać mu będą Sławomir Grzechowiak, Michał Zaborowski oraz sędzia techniczny Maksymilian Siarkiewicz.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska