Zapowiedź - czwartek, 16:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

Zapowiedź - czwartek, 16:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica 2 czerwca 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Po pięciu dniach od wyjazdowego, hitowego pojedynku w Chodzieży, czerwono-czarnych czeka kolejny arcyważny mecz ligowy.

Huraganiści tym razem na własnym terenie, w czwartek o godzinie 16. podejmować będą aktualnego wicelidera tabeli zespół Pogoni Łobżenica. 

Rozgrywany w Boże Ciało mecz na Stadionie Miejskim będzie z pewnością kolejnym z udziałem naszej ekipy najciekawszym meczem kolejki. Potwierdza to z pewnością zainteresowanie jakie da się wyczuć wokół pojedynku lidera z wiceliderem tabeli.

Pobiedziszczanom przyjdzie rywalizować z najskuteczniejszym zespołem ligi. Pogoń w 28. meczach zdobyła, aż 95 bramek (3,4 gola na mecz) z czego blisko 40 zdobył najskuteczniejszy zawodnik ligi, wychowanek Orła Osiek, 21-letni Wojciech Węgrzyn. Tym samym będzie to pojedynek zespołu z najskuteczniejszym atakiem i najszczelniejszą defensywą (HP w lidze stracił 17 goli, 0,6 gola na mecz).

Jesienią w Łobżenicy nasz zespół wygrał 3:0 po trafieniach Przemysława Halasza, Davida Paku-Tsheli i Adama Niedzielskiego. Wówczas był to mecz liderującego Huraganu i trzeciej w tabeli Pogoni (news, fotorelacja, HuraganTV).  

Zerkając w ligową tabelę, stawka meczu dla obu drużyn jest bardzo wysoka, ale do rozegrania zostało jeszcze sześć kolejek. Wierzymy, że atut własnego boiska, pomimo kilku kadrowych ubytków zostanie wykorzystany przez zespół trenera Pawła Kutyni w 100%!

Czwartkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Szymon Lizak, a pomagać mu będą Maciej Cebulski oraz Marek Czajkowski.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Na stadion zgodnie z obowiązującymi zasadami będzie mogło wejść 250. kibiców.

W trakcie meczu zbierane będę środki na leczenie ciężko chorej mieszkanki Kiszkowa 20-miesięcznej Olgi Miśkiewicz. Zachęcamy do wsparcia! Chcąc wesprzeć lecznie wystarczy wejść na portal siepomaga.pl (gk)

Huragan Pobiedziska