Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Czarni Czerniejewo

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Czarni Czerniejewo 28 sierpnia 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Zespół z sąsiedniej gminy będzie rywalem Pobiedziszczan w piątej ligowej kolejce. W niedzielę o godzinie 15. do Pobiedzisk przyjedzie drużyna Czarnych Czerniejewo, która zgromadziła dotąd siedem punktów i w ligowej tabeli zajmuje obecnie ósme miejsce.

Doświadczony zespół z Czerniejewa, złożony w dużym stopniu z byłych zawodników Victorii Września z pewnością będzie wymagającym i trudnym rywalem dla zawodników trenera Kutyni. Czarni pierwszej ligowej porażki doznali przed tygodniem. Przegrali niespodziewanie wysoko na własnym terenie z Pogonią Łobżenica 2:5.

Ostatni raz obie ekipy spotkały się w listopadzie ubiegłego roku. Ówczesny beniaminek ligi przegrał w Pobiedziskach z Huraganem 5:3. Jak będzie tym razem? Dowiemy się w niedzielne popołudnie!

Niestety jak w każdym meczu do tej pory zabraknie kilku zawodników. W niedzielnym meczu nie zobaczmy na pewno kontuzjowanych Patryka Jóźwiaka oraz Jakuba Matusiaka. W meczowej 18-tce zabraknie również Marcina Jędrzejczaka i Mateusza Chachuły. Cieszy powrót do kadry Kacpra Bienerta, który kontuzji doznał w przedsezonowym sparingu z Liderem Swarzędz

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Tomasz Stelmaszewski, a pomagać mu będą Damian Jankowski oraz Damian Reniec.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący. (gk)

Huragan Pobiedziska