Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Płomień Połajewo

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Płomień Połajewo 14 sierpnia 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Trzeci ligowy pojedynek i trzeci na własnym terenie. Rywalem Pobiedziszczan będzie aktualnie 13 zespół ligowej tabeli Płomień Połajewo, który ma na swoim koncie jeden zdobyty punkt po remisie z Polonią Chodzież. 

Najbliższa niedziela, godzina 15:00 – zapraszamy!

Historia spotkań pomiędzy zespołem z Połajewa i Pobiedzisk sięga wyłącznie ostatnich dwóch sezonów. Huraganiści na własnym terenie dwukrotnie wygrali, kolejno 6:2 i 4:0

W pierwszej kolejce na wyjeździe nasi niedzielni rywale zremisowali w Chodzieży 0:0, z kolei w drugim meczu wysoko ulegli u siebie Pogoni Łobżenica 6:2. Huraganiści po dwóch wygranych 1:0 z Leśnikiem Margonin i 3:1 z Lechitą Kłecko mają komplet 6 punktów na swoim koncie.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Krzysztof Ślefarski, a pomagać mu będą Zbigniew Łukawski oraz Piotr Graczyk.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący.  (gk)

Huragan Pobiedziska