Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki 21 maja 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W najbliższą niedzielę o godzinie 15. po raz pierwszy w tym roku, na własnym stadionie czerwono-czarni rozegrają mecz z udziałem publiczności.

Rywalem Huraganistów będzie ósmy zespół ligowej tabeli Sparta Oborniki. Jesienią nasz zespół wygrał na wyjeździe 3:0 (newsfotorelacjaHuraganTV).

Oborniczanie w minioną środę przegrali na własnym terenie z Notecią Czarnków 0:1. Tego dnia nasz zespół miał rozegrać również zaległy mecz z GLKS Wysoka, lecz mecz przełożony został na 16.06 na godzinie 18:30.

Nasi niedzielni rywale w rundzie rewanżowej grają w kratkę (4 zwycięstwa, 5 porażek). Oborniczanie potrafili pokonać m.in. Błękitnych Wronki czy Concordię Murowaną Goślinę, ale nie udało się zdobyć punktów w pojedynkach z GLKS Wysoka czy Spartą Złotów. Tydzień temu z kolei u siebie podopieczni trenera Piotra Kucharskiego przegrali z Pogonią Łobżenica, aż 1:5.

W kadrze HP na mecz nie znajdą się na pewno kontuzjowani Piotr Trepka (uraz w meczu z Wełną w Skokach), Przemysław Halasz (odnowienie kontuzji) oraz Mateusz Siemiński (uraz na czwartkowym treningu).

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Kalisza. Głównym będzie Artur Lubryka, a pomagać mu będą Artur Marcinek oraz Daniel Pawelec.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Na stadion zgodnie z obowiązującymi zasadami będzie mogło wejść 250. kibiców. (gk)

Huragan Pobiedziska