Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Victoria Skarszew

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Victoria Skarszew 10 września 2022 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Siódma kolejka rozgrywek wielkopolskiej IV ligi przed nami. Huraganiści w niedzielę o 15:00 na własnym terenie zmierzą się z beniaminkiem, przedstawicielem powiatu kaliskiego Victorią Skarszew. 

Nasi niedzielni rywale awans zapewnili sobie po wygraniu dwustopniowego barażu. Obecny sezon rozpoczęli z tygodniowym opóźnieniem w związku z zawirowaniami organizacyjnymi. Po rozegraniu 5. meczów mają na swoim koncie trzy punkty (wygrana z SKP Słupa 3:1).

Dla czerwono-czarnych będzie to trzeci mecz na własnym terenie. Dotąd HP dwukrotnie w Pobiedziskach remisował (0:0 z Polonią Leszno i 1:1 z Mieszkiem Gniezno). Mecz Huraganu z Victorią będzie pierwszym pojedynkiem obu ekip w historii.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Wojciech Bukowy, a pomagać mu będą Jakub Lewczuk i Krzysztof Malinowski​.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska