Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki 25 września 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Piąty ligowy  mecz tego sezonu w roli gospodarza w najbliższą niedzielę rozegrają piłkarze drużyny seniorów Huraganu.

Czerwono-czarni o godzinie 15. przy Kiszkowskiej podejmować będą dziewiąty zespół ligi Wełnę Skoki. 

Będzie to 14 ligowy mecz w Pobiedziskach z zespołem ze Skoków. Siedem razy wygrał Huraganu, pięć raz padł remis i dwukrotnie wygrywali rywale, bilans bramek 27 - 17. Ostatnio z naszego terenu komplet punktów Wełna wywiozła w 1988 roku. W niedzielę 11 września o godzinie 11 padł wynik 2:3. Bramki w tym meczu dla HP strzelali Andrzej MajchrzakJacek Przybylski.

Wełna na mecz IX kolejki V ligi przyjedzie mocno podrażniona. Tydzień temu zespół trenera Andrzeja Ostańskiego przegrał u siebie z Pogonią Łobżenica 1:7, a w minioną środę na wyjeździe w OPP z Notecią Czarnków 1:8. Nasi niedzielni przeciwnicy z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za ostatnie dwie, dość mocne wpadki.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Filip, a pomagać mu będą Marcin Nawrocki oraz Wiktor Kapłon.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący. (gk)

Huragan Pobiedziska