Zapowiedź - piątek, 18:00, Wełna Skoki - HURAGAN

Zapowiedź - piątek, 18:00, Wełna Skoki - HURAGAN 30 kwietnia 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Przed zespołem Huraganu trzeci wyjazd w tym roku. Tym razem czerwono-czarni udadzą się do Skoków gdzie zmierzą się z miejscową Wełną. Mecz rozegrany zostanie w piątek o godzinie 18.

Jesienią na własnym terenie Huraganiści po ciekawym i pełnym emocji meczu wygrali 4:2 (1:2).

Zespół naszych najbliższych rywali jest chyba najbardziej nieobliczalnym zespołem ligi. 55 strzelonych i 50 straconych bramek w 21 kolejkach daje średnią 2,61 do 2,38 bramek na mecz w którym gra Wełna. Warto podkreślić, że aż 41 goli zespół trenera Dawida Jasińskiego zdobył na własnym terenie (w 13 meczach, czyli ponad 3 gole na mecz!).

Na potwierdzenie powyższego, przed ostatni pojedynek obu drużyn na boisku rywala zakończył się remisem... 4:4 (1:1), a ostatni wygraną naszej drużyny 3:0 (2:0) m.in. po dwóch trafieniach Adama Niedzielskiego, którego ze względu na problemy zdrowotne nie zobaczmy w tej rundzie na boisku.

W starciu XXVI kolejki V ligi nadal nie będą mogli wystąpić kontuzjowani Przemysław HalaszPaweł Piceluk oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek Ryszard Wierzbiński.

Piątkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 18:00 na boisku w Skokach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Kamil Danielczyk, a pomagać mu będą Mariusz Borkowski, oraz Jakub Kabaciński.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu oprócz transmisji na żywo na kanale na facebook śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska