Zapowiedź - piątek, 19:00, HURAGAN - Warta Międzychód

Zapowiedź - piątek, 19:00, HURAGAN - Warta Międzychód 19 maja 2022 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W piątek o godzinie 19:00 piłkarze Huraganu (5 m-ce) podejmą na własnym terenie walczącą o ligowy byt Wartę Międzychód (14 m-ce). 

Jesienią Huraganiści polegli w Międzychodzie aż 1:5 (1:3) co jest dotąd najwyższą porażką w obecnym sezonie.

Tym samym dla podopiecznych Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego rewanż z Wartą powinien być okazją do zmazania plamy z pierwszej rundy. Dodatkowo Pobiedziszczanie staną przed szansą pierwszej historycznej wygranej z drużyną z Międzychodu na własnym terenie.

W rozegranych dotąd siedmiu meczach w Pobiedziskach Warta wygrała ostanie pięć pojedynków, a dwa razy padł remis. Było to w sezonach 1948/49 i 49/50 (po 1:1). 

Do kadry po przerwie spowodowanej urazem wracają Daniel Brylewski i Eryk Drożdżyński, zabraknie na pewno Macieja Ratajskiego (pauza za kartki).

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 19:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Kalisza. Głównym będzie Paweł Kaczała, a pomagać mu będą Robert Mańkowski i Dominik Krupa​.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska