Zapowiedź - poniedziałek, 16:00, Płomień Połajewo - HURAGAN

Zapowiedź - poniedziałek, 16:00, Płomień Połajewo - HURAGAN 2 maja 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Czerwono-czarni nie próżnują. Po piątkowej wyjazdowej wygranej w Skokach, już w poniedziałek seniorzy, podopieczni trenera Pawła Kutyni zmierzą się w Połajewie z miejscowym Płomieniem. Początek meczu o godzinie 16.

Jesienią w Pobiedziskach nie bez problemów wygrali Huraganiści pokonując rywali 3:1 (1:1). Przeciwnicy zajmują obecnie ostatnie 18. miejsce w ligowej tabeli. 

Reprezentant powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w tej rundzie przegrał wszystkie pięć meczów. Co ciekawe tylko jeden gładko, czyli 6:2 w Łobżenicy z Pogonią. Pozostałe były jednobramkowymi porażkami (u siebie 0:1 z Polonią Chodzież, 1:2 z Błękitnymi Wronki i 0:1 z Lechitą Kłecko).

W czerwono-czarnych barwach nie zobaczymy na pewno kontuzjowanych Przemysława Halasza, Piotra Trepki oraz pauzujących za kartki Marcina Jędrzejczaka i Mikołaja Witaszyka.

Poniedziałkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na boisku w Połajewie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Szymon Erenc.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu oprócz transmisji na żywo na kanale (jeśli pozwolą warunki atmosferyczne) na facebook śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska