Zapowiedź - sobota, 12:00, Victoria Września - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 12:00, Victoria Września - HURAGAN 16 listopada 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Już w najbliższą sobotę odbędzie się XVII, a zarazem ostatnia kolejka rundy jesiennej spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej

Huragan zajmujący pozycję wicelidera w tabeli ligowej wyjedzie do Wrześni, gdzie na Stadionie Miejskim przy ul. Kosynierów 1 w sobotę o godzinie 12:00, zmierzy się z Victorią Września znajdującą się na 10 miejscu.

Po ostatnim bardzo emocjonującym meczu w Pobiedziskach w którym do samego końca Huragan walczył o komplet punktów na boisku, lepsi okazali się goście z Leszna wygrywając 3:2. Bramki dla Pobiedziszczan zdobyli Marcin Jędrzejczak i Wojciech Kłakulak. Jak już wiemy błąd popełniony przy zmianach zawodników młodzieżowych w drużynie Polonii Leszno skutkował przyznaniem walkoweru 3:0 na korzyść Huraganu. Tym samy zła passa pięciu z rzędu spotkań bez wygranej została przerwana, a boisko Huraganu w rundzie jesiennej było twierdzą nie do zdobycia.

Natomiast drużyna Victorii Września w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z Centrą Ostrów Wielkopolski 1:2. Po rozegraniu 16 spotkań drużyna Victorii Września ma na swoim koncie 21 punktów wygrywając 6 spotkań z tego trzy u siebie, remisując 3 z tego jedno u siebie z LKS Gołuchów 1:1 i ponosząc również 6 porażek z tego tylko dwie u siebie z Wiarą Lecha Poznań 1:2  i Obrą Kościan 2:3 tracą bramki w ostatniej minucie meczu.

Ostatni pojedynek ligowy pomiędzy Victorią, a Huraganem został rozegrany 13 maja br., wtedy lepsi okazali się Huraganiści wygrywając 3:2 po bramkach Macieja Jakubka, Bartosza Żołądkiewicza i Jana Borowiaka.

Dotychczasowy bilans ligowych spotkań z Victorią Września jest korzystny dla Huraganu. Na 26 rozegranych meczów 11 wygranych, 7 remisów i 8 porażek.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska