Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki

Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki 6 listopada 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Każdy kolejny rozegrany mecz może być ostatnim w tej jesiennej kampanii gier. W sobotę o godzinie 14. na własnym terenie zagramy z piątym zespołem tabeli - Błękitnymi Wronki. Tym samym przed Huraganistami kolejny ciężki rywal i trudny mecz. Do rozegrania w tej rundzie pozostały włącznie z jutrzejszym - 3 mecze.

Należy na wstępie zaznaczyć, że ostatnie dwa domowe mecze w Pobiedziskach rozegrane zostaną w sobotę o 14:00. Ostatnim meczem rundy jesiennej będzie 21.11 wyjazdowy pojedynek z Zamkiem Gołańcz.

Wracając do meczu z Błękitnymi, rywale po roku spędzonym w klasie okręgowej, awansowali i wrócili do V ligi. Tym samym są jednym z czterech tegorocznych beniaminków. Poza tym, że podopieczni m.in. srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich z Barcelony, dwukrotnego mistrza Polski Marka Bajora w lidze radzą sobie bardzo dobrze, to dodatkowo w przyszłą środę zagrają w finale OPP ze Stellą Luboń.

Ekipa byłego trenera Ekstraklasowego Zagłębia Lubin (lata 2009-11) w której występują m.in. były bramkarz HP Dominik Nowicki, bardzo skuteczny wychowanek Amicy, były zawodnik Lecha Kamil Bździel czy doświadczony Karol Gregorek (m.in. były zawodnik Amicy Wronki, Lecha Poznań, Wisły Płock czy Cracovii Kraków) przed tygodniem odprawiła z kwitkiem Concordie Murowana Goślina 7:1, a dwa tygodnie temu wygrała w Łobżenicy 4:3.

Huraganiści po ważnej wyjazdowej wygranej przed tygodniem z Pogonią 3:0, pomimo problemów kadrowych (kwarantanny, kartki, kontuzje) postarają z pewnością o poprawę bilansu na własnym terenie. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu czerwono-czarni ulegli u siebie Polonii Chodzież 0:1.

V-ligowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Robert Szymkowiak, a pomagać mu będą Damian Jankowski oraz Maciej Łabenda. Przypominamy, że  w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Wynik sobotniego meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). W ten weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej dokładna rozpiska wszystkich spotkań. (gk)

Huragan Pobiedziska