Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Polonia Leszno

Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Polonia Leszno 9 listopada 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W świąteczne sobotnie popołudnie 11 listopada o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku IV ligi grupy wielkopolskiej w ramach XVI kolejki spotkań.

Huragan Pobiedziska zajmujący obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli podejmie rewelację obecnego sezonu Polonię Leszno, która jest na trzecim miejscu. Będzie to ostatnie spotkanie w tym roku Huraganu na własnym boisku.

Ostatni wyjazdowy mecz z Lipnem Stęszew po bardzo wyrównanej i ciekawej grze okazała się niestety kolejnym już trzecim z rzędu przegranym meczem na wyjeździe. Pechowo stracona bramka w doliczonym czasie gry przedłużyła serię spotkań bez wygranej już do pięciu spotkań. Przypomnijmy, że do przerwy Huragan remisował 1:1 po wyrównującej bramce Macieja Jakubka, ale ostatecznie to Lipno zainkasowało 3 punkty wygrywając 2:1 tym samym wskakując na pozycję lidera.

Natomiast Polonia ostatni mecz rozegrała w Lesznie remisując z Victorią Września 2:2 mimo dwukrotnego prowadzenia w tym meczu.

W sobotę po raz trzeci w historii spotkań ligowych zmierzymy się z Polonią Leszno. W zeszłym sezonie dwukrotnie remisowaliśmy 0:0 jesienią na własnym terenie i 1:1 wiosną na wyjeździe prowadząc 1:0 po bramce Mykhailo Mazura.

Po rozegraniu 15 spotkań drużyna Polonii jest wiceliderem mając na koncie 32 punkty o 2 więcej od Huraganu, wygrywając 10 spotkań z tego 4 na wyjeździe w Ostrowie, Gołuchowie, Kościanie i Stęszewie, remisując 2 mecze u siebie z Kotwicą i Victorią ponosząc 3 porażki z tego dwie na wyjeździe w pierwszych trzech kolejkach z Nielbą i Pogonią.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska