Zapowiedź - sobota, 14:00, SKP Słupca - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, SKP Słupca - HURAGAN 22 kwietnia 2022 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Po remisie w pierwszej rundzie na własnym terenie 2:2, pomimo prowadzania 2:0 Huraganiści w najbliższą sobotę udadzą się do Słupcy gdzie zmierzą się z miejscowym SKP.

Na boisku rywala Huragan grał w swojej historii dwukrotnie. W sezonie 1963/64 wygrali rywale 4:2, a w sezonie 1974/75, dokładnie 18 sierpnia 1974 roku Pobiedziszczanie 4:3 po m.in. dwóch trafieniach Zenona Brońskiego i trafieniu Tadeusza Burzyńskiego.

Niestety na sobotni wyjazd zespół trenerów Kutni i Przybylskiego wyjdzie mocno przetrzebiony… Choroby, kontuzje i pauza za kartki Ryszarda Wierzbińskiego w tym tygodniu pokonały ekipę HP…

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Słupcy będzie firma transportowa WITRANS transport krajowy i międzynarodowy pana Witolda Płoski. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Paweł Kaczała, a pomagać mu będą Robert Mańkowski oraz Błażej Robakowski

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska