Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Oborniki - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Sparta Oborniki - HURAGAN 16 października 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W sobotę o godzinie 15. rozpocznie się szósty w tej rundzie mecz Huraganu na wyjeździe. Rywalem będzie siódmy zespół ligowej tabeli Sparta Oborniki. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku w oddalonym od Obornik o kilka kilometrów Objezierzu, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa miejscowy Orkan.

Sparta po bardzo słabej rundzie jesiennej ubiegłego sezonu wydaję się mieć swój trudny czas za sobą. Zwiastował to już przedsezonowy sparing obu zespołów wygrany przez HP na wyjeździe 2:0. Powrót kilku doświadczonych piłkarzy plus ambitna młodzież pozwoliła zgromadzić  dotąd 19 ligowych punktów.

Warto zaznaczyć, że Oborniczanie są jedną z trzech ekip (obok Huraganu i Zamku Gołańcz), która jeszcze w tym sezonie nie przegrała w roli gospodarza - cztery zwycięstwa i remis. Sobotni mecz będzie drugim rozegranym na boisku w Objezierzu, dwa tygodnie temu Spartanie wygrali z Polonią Chodzież 1:0.

W związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Podobnie będzie w przypadku przyszłotygodniowych spotkań w Pobiedziskach (środa puchar, niedziela liga).

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Objezierzu poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Michał Szmytke, a pomagać mu będą Adam Szuda oraz Marcin Kasprzyk.

Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). W weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. W ten weekend zagrają tylko rezerwy oraz orliki. (gk)

Huragan Pobiedziska