Zapowiedź - sobota, 17:00, Czarni Czerniejwo - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 17:00, Czarni Czerniejwo - HURAGAN 25 czerwca 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W sobotę o godzinie 17. czerwono-czarni rozegrają ostatni mecz w sezonie. Huraganiści udadzą się do pobliskiego Czerniejewa gdzie zmierzą się z miejscowym zespołem Czarnych.

Jesienią w Pobiedziskach po golu w końcówce meczu Bartosza Żołądkiewicza nasz zespół wygrał 1:0 (newsfotorelacjaHuraganTV).

Rywale na kolejkę przed końcem zajmują ósme miejsce i na wyższe miejsce nie są już w stanie "wskoczyć". Jednak w przypadku ewentualnej porażki i niekorzystnych dla Czarnych wyników w innych meczach, mogą spaść nawet na miejsce dwunaste.

Piłkarze z Czerniejewa mogą być jednak spokojni o ligowy byt bo z ligi spadnie trzynasta Sparta Szamotuły (tabela). Mistrzowie z Pobiedzisk z kolei z przewagą dziesięciu punktów nad pewną gry w barażach Pogonią Łobżenica powalczą o powiększenie przewagi i dorobku punktowego.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Czerniejewie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Filip, a pomagać mu będą Adam Kupsik oraz Olga Pietrzykowska.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska