Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica 24 sierpnia 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Po raz trzeci w Pobiedziskach w obecnym sezonie Huragan rozegra mecz, który zapowiada się bardzo ciekawie. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17. czerwono-czarni na własnym boisku zagrają z Pogonią Łobżenica.

Na Stadionie Miejskim spotkają się zespoły, które jeszcze trzy lata temu walczyły o awans do IV ligi i wtedy to Huragan bezapelacyjnie uzyskał promocję, a Pogoń z drugiego miejsca przegrała w barażach z Polonią Kępno.

W ostatniej kolejce zmagań czwartoligowych Pogoń doznała sromotnej klęski przegrywając we Wrześni z Victorią aż 1:7. Była to druga wyjazdowa porażka po wcześniejszej przegranej w Stęszewie 2:5. Pobiedziszczanie z kolei wygrali czwarte kolejne spotkanie do zera pokonując w meczu wyjazdowym pierwszy raz w historii zmagań ligowych na trudnym terenie Tarnovię Tarnowo Podgórne 2:0.

Ostanie spotkanie ligowe z Pogonią rozegrane zostało 3 czerwca 2021 kiedy to po dwóch trafieniach Macieja Ratajskiego Huragan pewnie wygrał 2:0. Ogólny bilans spotkań ligowych z zespołem Pogoni przed sobotnim spotkaniem jest korzystny dla Huraganu: 6 wygranych, 2 remisy i 1 porażka.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu będzie możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

Huragan Pobiedziska