Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz 18 czerwca 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Ostatni domowy mecz trwającej piłkarskiej kampanii przed nami! W sobotę o godzinie 17. pewni mistrzostwa ligi podejmować będziemy piąty w tabeli Zamek Gołańcz.

Już teraz serdecznie zapraszamy po meczu na fetę i oficjalne świętowanie awansu naszej drużyny do IV ligi!

Chwilę po zakończeniu meczu wspólnie z kibicami czerwono-czarni oficjalnie, uroczyście odbiorą puchary z rąk Burmistrza MiG Pobiedziska oraz przedstawicieli WZPN. Wzorem wydarzeń z okazji awansu sprzed 8 lat ceremonia odbędzie się przed trybuną krytą, a kibicie będą mogli przemieścić z trybuny otwartej na drugą stronę obiektu.

Wracając do meczu, dla rywali będzie to trzeci wyjazd w tym roku (dotąd dwie porażki). Zamek większość spotkań pierwszej rundy ze względu na remonty na własnym obiekcie rozegrał na wyjeździe. Jesienią, a nawet zimą bo wskutek pandemii dopiero w grudniu rozegrany został mecz pierwszej rundy pomiędzy zespołami. Zakończył się on bezbramkowym remisem (news, fotorelacja, HuraganTV).

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Krzysztof Banasiuk, a pomagać mu będą Tomasz Jóźwiak oraz Janusz Tyrpin.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. (gk)

Huragan Pobiedziska