Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Victoria Września

Zapowiedź - środa, 18:30, HURAGAN - Victoria Września 17 sierpnia 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Ponad 21 lat trzeba było czekać na ligowy pojedynek miast oddalonych od siebie o niespełna 30 kilometrów. 

Huragan i Victoria odrabiać będą jutro zaległości z pierwszej kolejki, która m.in. wskutek remontu szatni na stadionie w Pobiedziskach musiała zostać przełożona na inny termin.

Powodów tak długiego oczekiwania na mecz obu zespołów było co najmniej kilka, a przede wszystkim wieloletni podział IV ligi w Wielkopolsce na północ i południe. Od poprzedniego sezonu mamy już tylko jedna grupę co przy awansie HP dało możliwość rywalizacji drużyn.

Warto przypomnieć, że ostatni raz zespoły w ligowych rozgrywkach walczyły w sezonie 1999/2000. Wówczas HP wygrał z Victorią dwukrotnie i na koniec sezonu awansował do III ligi.

W zespole z Wrześni występuje obecnie dwóch wychowanków Huraganu. Są nimi obrońcy Mikołaj Kistowski oraz Olivier Strosin, który jest wypożyczony do drużyny naszych jutrzejszych rywali. 

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 18:30 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Dawid Maciejewski, a pomagać mu będą Adam Szuda oraz Kamil Danielczyk.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska