Zapowiedź - wtorek, 17:00, Nielba Wągrowiec - HURAGAN

Zapowiedź - wtorek, 17:00, Nielba Wągrowiec - HURAGAN 14 sierpnia 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Wtorkowe święto przyniesie nam trzecią kolejkę tego sezonu. W Wągrowcu ma obiekcie Nielby czerwono-czarni powalczą o przełamanie fatalnej passy z tym rywalem na jego obiekcie.

Smaczkiem jest z pewnością fakt, że obie drużyny po dotychczasowych dwóch spotkania mają komplet punktów zainkasowany na własnych obiektach. Nielba wygrała 2 razy po 2:1 kolejno z Polonią Leszno i Victorią Września.

Ostatni raz na boisku rywala HP wygrał w sezonie 1997/98. Wówczas Pobiedziszczanie pokonali rywali aż 7:1. Później niestety dziewięć kolejnych potyczek w Wągrowcu wygrywali zawsze silni gospodarze. Co gorsza, w ostatnich trzech sezonach Nielba zawsze pokonywała Huragan do zera.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Robert Szymkowiak, a pomagać mu będą Maciej Cebulski oraz Robert Pawlicki.

Nowością tego sezonu będzie możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (gk)

Huragan Pobiedziska