Żelazna defensywa młodego Huraganu

Żelazna defensywa młodego Huraganu	3 listopada 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Młodzieżowe drużyny Huraganu świetnie spisały się podczas minionego weekendu.

W czterech meczach, piłkarze naszej Akademii stracili tylko jedną bramkę. Zanotowaliśmy trzy zwycięstwa i remis. Poniżej krótka relacja z naszych meczów.

Wysokie zwycięstwo zanotowali juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu pokonali zespół Lubońskiego KS Luboń 4:0. W doskonałej formie strzeleckiej znajduje się Sergiusz Kaźmierczak, który regularnie pokonuje bramkarzy rywali. Tym razem popisał się hattrickiem, a dodatkowe trafienie zanotował jeszcze Radosław Woźniak.

Identycznym rezultatem zakończyło się spotkanie trampkarzy z Vitcovią Witkowo. Co ciekawe hattrickiem popisał się w tym meczu Kryspin Kaźmierczak, a czwartego gola dołożył Szymon Meisner.

Bez goli zakończyło się spotkanie młodzików, którzy w Poznaniu mierzyli się z drużyną Przemysława. Było sporo okazji strzeleckich zarówno po jednej jak i drugiej stronie, jednakże obu drużynom zabrakło w tym dniu skuteczności.

Niezwykle cenne zwycięstwo zanotował zespół rezerw, pokonując drugi zespół Kotwicy Kórnik 2:1. Co ciekawe, była to dopiero pierwsza porażka ekipy z Kórnika, przez co zwycięstwo naszego zespołu smakuje jeszcze bardziej. Bramki dla Huraganu zdobyli Mikołaj Witaszyk oraz Marcin Jesionkowski.

Listopad jest ostatnim miesiącem, w którym rozgrywane są mecze ligowe naszych zespołów, stąd gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

Huragan Pobiedziska