Zwycięski ligowy debiut rezerw!

Zwycięski ligowy debiut rezerw! 18 sierpnia 2020 r.
Rezerwy     Drukuj

W minioną niedzielę do ligowej rywalizacji przystąpił drugi zespół seniorów naszego klubu. Inauguracja wypadła dobrze, a młodzi Huraganiści wygrali z Wełnianką Kiszkowo 3:2 (1:0). Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego rywalizować będą w rozgrywkach wielkopolskiej B klasy w grupie IV.

Czerwono-czarni do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Marcina Jesionkowskiego, który jako jedyny tego dnia strzelał gole dla HP. W drugiej połowie "Marlo" dołożył jeszcze dwa trafienia, w tym jedno z rzutu karnego. Rywale bramki strzelali na 2:1 i 3:2.

Warto zaznaczyć, że mecz obfitował w dużo sytuacji bramkowych, ale żadna z drużyn ostatecznie nie cieszyła się z większej ilości goli. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu I kolejki B klasy. Dostępny jest tutaj.

Skład: Marceli Hierowski - Jakub Treumann (86' Dominik Drążek), Michał Kwiatkowski (60' Michał Śnieciński), Hubert Janowski, Bartosz Stasiak (88' Tymoteusz Kraśniewski) - Mateusz Pawłowski (46' Mateusz Łaczkowski), Wojciech Bissinger, Maksymilian Janowski (82' Krzysztof Klimczak), Grzegorz Meller, Mikołaj Pluciński - Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Dawid Jeżewski, Paweł Drabarz.

Kadra, terminarz oraz ligowa tabela dostępna jest w zakładce Akademia -> Rezerwy. Kolejny mecz drugi zespół HP rozegra w najbliższą niedzielę o godzinie 15. Rywalem będzie KS 1999 Łopuchowo. (gk)