Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XI kolejka - 14-10-2018
 
GLKS Wysoka 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

HuraganTV

Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Mieszko Gniezno

hptv         Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatniego domowego meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski seniorów Huraganu zakończonego przegraną 1:3. Na własnym obiekcie podejmowaliśmy drużynę Mieszka Gniezno, która na co dzień występują na boiskach III-ligi.

        Link do nagrania dostępny TUTAJ. Dziękujemy portalowi peryferia.pl oraz Panu Łukaszowi Szymańskiemu za możliwość wykorzystania dobrej jakości nagrania do przygotowania skrótu. (gk)

Czytaj więcej...

Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Wełna

hptv      Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatniego meczu ligowego seniorów Huraganu zakończonego remisem 1:1. Na własnym terenie podejmowaliśmy zespół Wełny Skoki.

          W materiale wywiady z trenerami drużyn, Andrzejem Ostańskim oraz Pawłem Kutynią. Niestety z przyczyn technicznych zabrakło w materiale bramek, za co przepraszamy i od razu zapowiadamy w tej materii poprawę!

Czytaj więcej...

Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Concordia

hptv         Wraca HuraganTV! To krótki wstęp, który powinien cieszyć kibiców czerwono-czarnych! Po blisko półtorarocznej przerwie na klubowym kanale youtube mamy nowy materiał filmowy dostępny dla wszystkich sympatyków naszego klubu.

      Więcej o powrocie klubowej telewizji w osobnym artykule na naszej stronie w najbliższych dniach!

      Już teraz zapraszamy do obejrzenie bramek z niedzielnego meczu seniorów w którym Huraganiści wygrali z Concordią Murowana Goślina 5:3. Link do bramek oraz pomeczowego wywiadu z trenerem Pobiedziszczan Pawłem Kutynią dostępny TUTAJ.

Czytaj więcej...

Materiał wideo z meczu przeciwko Iskrze Szydłowo

17 05 28   Zapraszamy do obejrzenia bramek z sobotniego spotkania w którym Huraganiści zmierzyli się z drużyną z powiatu pilskiego, zespołem Iskrą Szydłowo. Mecz zakończył się remisem 4:4. Bramki dla czerwono-czarnych strzelali Mikołaj Witaszyk (2) oraz Michał Garczyński (2).

       Materiał przygotowany został przez przeciwników i dostępny jest również na stronie rywala www.iskraszydlowo.pl (gk)

Czytaj więcej...

HuraganTV: Seniorski flesz informacyjny odc. 3

17 04 01      Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka seniorskiego flesza informacyjnego przygotowanego przez zespół HuraganTV.

      W najnowszym materiale rozmówcami są piłkarze pierwszej drużyny Mateusz Siemiński oraz Damian Siek, którzy m.in. oceniają dwie pierwsze ligowe kolejki. 

      Zapraszamy do śledzenia klubowego profilu na youtube gdzie obejrzeć można archiwalne materiały i gdzie z pewnością pojawiać się będą nowe! (gk)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 150

W tygodniu 534

W miesiącu 4719

Łącznie 212580