Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: Tip-Topol Sp. z o.o.

tiptopol1      Chcielibyśmy przedstawić kolejnego Sponsora Premium naszego klubu, którym jest przedsiębiorstwo Tip-Topol Sp. z o.o. z siedzibą w Pobiedziskach. W ramach swojej działalności firma ta zapewnia swoim Klientom kompleksowe wyposażenie serwisów samochodowych oraz wulkanizacyjnych.

      Poza swoją pracą wspierają klub Huragan Pobiedziska, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni - bez firm, takich jak Tip-Topol, nasz klub przez lata nie mógłby się rozwijać i dążyć do wspólnego sukcesu nas wszystkich.

       Nasz sponsor premium: firma Tip-Topol, to przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje już od 1988 roku. Na początku był cel: zapewnić kompleksową obsługę serwisom oponiarskim. Teraz firma nie tylko realizuje założone wcześniej wizje, ale regularnie rozwija swoją ofertę. Tip-Topol zapewnia klientom profesjonalne wyposażenia warsztatowe, narzędzia i akcesoria do montażu kół, różnego rodzaju urządzenia do naprawy opon i wiele innych.

      Nie potrzeba wielu słownych rekomendacji potwierdzających jakość świadczonych usług, gdyż nasz Sponsor Premium w całym okresie swojej działalności zdobył wiele wartościowych nagród, wśród których znajdują się uznane nagrody ISO 9001 i ISO 14001, jak i tytuły Rzetelnej Firmy czy Przedsiębiorstwa Fair Play. Takie nagrody to ogromne wyróżnienia i docenienie pracy całej spółki.

    Przedsiębiorstwo Tip-Topol Sp. z o.o. jest dotychczas największym producentem membran do zawieszeń pneumatycznych samochodów ciężarowych oraz autobusów w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, że ta firma przyczynia się do funkcjonowania naszego klubu. Jednak to nie jedyny powód do dumy: to właśnie w naszym mieście Tip-Topol posiada swoją główną siedzibę, zatrudniając przy tym ponad 200 osób zarówno w Pobiedziskach, jak i na Polskiej Wsi oraz w dziewięciu oddziałach znajdujących się na terenie całego kraju.

      Jest to pewne, że w Pobiedziskach nie ma osoby, która nie znałaby firmy Tip-Topol. Przedsiębiorstwo charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość świadczonych usług oraz nowoczesny kompleks zlokalizowany w Pobiedziskach, ale również - co bardzo ważne i doceniane - chęć niesienia pomocy innym instytucjom z Pobiedzisk. Bez tego wsparcia Huragan Pobiedziska nie mógłby funkcjonować tak, jak robi to do tej pory. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc firmie Tip-Topol, zachęcając jednocześnie do korzystania z usług tego przedsiębiorstwa.

      Zapraszamy do zapoznania się również z opisami innych sponsorów naszego klubu w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner