Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: MAX-BUD J. Ł. Śledzińscy

    maxbud s  Przedsiębiorstwo MAX-BUD prowadzone przez p. Justynę i Łukasza Śledzińskich to kolejna firma z Pobiedzisk, która zdecydowała się wspierać klub Huragan Pobiedziska jako sponsor. MAX-BUD oprócz wspierania naszego klubu zajmuje się w głównej mierze sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych.

    Od 1994 roku na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych - takim osiągnięciem może pochwalić się firma MAX-BUD, która jest jednym ze sponsorów klubu. Dwa oddziały firmy w Pobiedziskach pozwalają klientom na zakup szerokiej gamy artykułów do remontu i wykończenia budynków oraz wnętrz.

     Asortyment obejmuje budowlankę ciężką, systemy dociepleń, materiały izolacyjne, farby, pokrycia dachowe, kostkę brukową oraz materiały wiążące. Produkty dystrybuowane przez przedsiębiorstwo MAX-BUD to artykuły znanych i lubianych na całym świecie marek jak Henkel, Ceresit, Atlas i wielu innych.

    Firma słynie nie tylko z szerokiej gamy produktów, ale również z wieloletniego doświadczenia i działania z tradycjami. Polityka firmy opiera się między innymi na tym, aby zapewnić klientowi profesjonalną pomoc w wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, nie zapominając przy tym o korzystnych cenach towaru.

    Jesteśmy wdzięczni za okazywaną dotychczas pomoc i zachęcamy wszystkie osoby, poszukujące materiałów do budowy i wykończenia swojego domu, do skorzystania z oferty firmy MAX-BUD J. Ł. Śledzińscy.

    Zapraszamy również do zapoznania z artykułami o innych sponsorach w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner