Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Niedziela z Huraganem

19 02 09 1       Mecz towarzyski seniorów oraz impreza charytatywna w której swój udział będzie miało również nasze stowarzyszenie, tak wyglądać będzie jutrzejszy dzień.

         Pierwszy gwizdek w sparingu z GKS Dopiewo zabrzmi o godzinie 12:00, z kolei "Aktywni BEZ Barier - integracje wokół sportu" rozpacznie się o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej.

       Rywalem w drugiej grze kontrolnej będzie zespół z Dopiewa, który występuję podobnie jak Huragan w lidze międzyokręgowej ale w innej grupie. Przeciwnicy na półmetku rozgrywek zajmują w tabeli czwarte miejsce czyli to samo co Huraganiści. Mecz rozegrany zostanie w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej o godzinie 12.

       O godzinie 14. w Pobiedziskach rozpocznie się charytatywna impreza rodzinno-edukacyjna "Aktywni BEZ Barier - integracje wokół sportu" w której aktywny udział weźmie nasze stowarzyszanie. Organizatorem jest "Stowarzyszenie dla Ciebie."

       Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna, której celem jest pozyskanie funduszy na organizację zajęć rehabilitacyjno-terapeutycznych dla Kacpra Waldy. Serdecznie zapraszamy! (gk)19 02 09

      

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner