Najbliższy mecz

Ostatni mecz

ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO - HURAGAN 1-1

CZWARTA LIGA URATOWANA !!!!!

W niezwykle dramatycznych okolicznościach zakończyli sezon piłkarze czerwono-czarnych. W ostatnim, decydującym o pozostaniu w lidze meczu zremisowali w Trzemesznie ze Zjednoczonymi 1-1. Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego można było wyczuć ogromne napięcie u zawodników gospodarzy, których interesowało tylko zwycięstwo oraz w naszym zespole, który zadowalał również remis. Mecz przebiegał od początku pod nasze dyktando, gospodarze fragmentami mieli duże problemy z opuszczeniem własnej połowy boiska. Bramka dla HP wisiała w powietrzu i w 20 minucie pięknym płaskim strzałem popisał się Luka, wprawiając w euforię licznie przybyłych kibiców z Pobiedzisk. Po stracie gola gospodarze dalej nie byli w stanie zagrozić bramce Marcina Kamińskiego, bardzo dobrze grała nasza linia defensywna. Niestety widowisko psuli kibice z Trzemeszna, którzy zaczęli już w pierwszej połowie tracić nerwy i w bardzo brzydki sposób obrażali Egipcjanina Lukę, a później również naszego trenera. Dobrze, że nasi piłkarze nie dali się sprowokować i koncentrowali się tylko na grze. W drugiej połowie miejscowi zagrali z większym animuszem i nieraz dochodziło do gorących spięć w naszym polu karnym, między innymi Patryk Cegielski wybił piłkę z linii bramkowej. Prawdziwy horror zaczął się od 88 minuty meczu, kiedy w ogromnym zamieszaniu pod naszą bramką gospodarze doprowadzili do wyrównania. Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty, które chłopacy zagrali wzorowo, nie dając się zepchnąć do rozpaczliwej obrony tylko mądrymi zagraniami oddalali piłkę od naszego pola karnego. Po ostatnim gwizdku sędziego zapanowała wielka radość piłkarzy, trenerów, zarządu i kibiców Huraganu.
A "dream team" z Trzemeszna, do którego przed rundą wiosenną z naszego klubu trafili Tomasz Neumann, Bartosz Żołądkiewicz i Krystian Nowicki musi czekać na wynik barażu o trzecią ligę i kibicować drużynie Warty Międzychód.