Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Festiwal nieskuteczności w wykonaniu Huraganistów...

17 10 21

     Niestety ósmej porażki w trwającym sezonie zaznali piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni przegrali w Kórniku z miejscową Kotwicą 1:0.

     Bardzo marnym pocieszeniem jest fakt, że nasz zespół z pewności nie zasłużył na przegraną w tym pojedynku...

      Mecz rozegrany w ramach XIII kolejki spotkań IV ligi miał dwa oblicza. W pierwszej części lepsi byli gospodarze, którzy jednak poza trafieniem z rzutu karnego w 10. minucie gry nie niepokoili zbytnio Dominika Nowickiego strzeżącego naszej bramki.

    Wcześniej w 4. minucie gola dającego prowadzenie przyjezdnym powinien zdobyć Mariusz Olczyk ale w dobrej sytuacji uderzył wprost w golkipera rywali. Kilkanaście minut później w dobrej sytuacji znalazł się Adam Napieralski ale zamiast uderzać, niepotrzebnie próbował lobować bramkarza Kotwicy.

       Po przerwie goście mocno przycisnęli Kórniczan, którzy momentami sami byli zdziwieni boiskowymi poczynaniami przyjezdnych. Wyrównanie powinni dać ponownie Olczyk, dwukrotnie Mateusz Chachuła (jeden strzał trafił w poprzeczkę), Damian Gocałek z rzutu wolnego czy Mikołaj Szymocha.

          Łącznie w całym meczu Huraganiści mieli, aż 9 dobrych okazji do zdobycia gola... W kilku sytuacjach wyśmienicie interweniował bramkarz Mateusz Erdman, który z pewnością był w drugiej części gry najjaśniejszym punktem drużyny z Kórnika i zasłużył na miano piłkarza sobotniego meczu...

      Gospodarze kilkukrotnie groźnie kontratakowali ale dobrze spisywał się nasz blok defensywny, który momentami bardzo ofiarnie interweniował w trudnych sytuacjach.

     Skład: Dominik Nowicki - Piotr Trepka, Patryk Jóźwiak, Ernest Maćkowiak, Arkadiusz Powałowski - Igor Watras (46' Mikołaj Szymocha), Damian Gocałek, Oskar Włodarczyk (71' Kacper Bienert), Mateusz Chachuła, Adam Napieralski (60' Mikołaj Witaszyk) - Mariusz Olczyk. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Ryszard Wierzbiński, Mateusz Siemiński, Mateusz Gawroński.

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner