Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Wysoka wygrana z dedykacją dla Jasia!

18 11 18 1       Wysokim, przekonującym zwycięstwem 5:1 z Vitcovią Witkowo zakończyli rok piłkarze Huraganu. Podopieczni Pawła Kutyni "przezimują" tym samym na czwartym miejscu w ligowej tabeli z sześcioma oczkami straty do lidera Wełny Skoki.

          Na przywitanie Pobiedziszczanie wyszli w koszulkach "Gramy dla Jasia", ciężko chorego 11-letniego mieszkańca Gminy Pobiedziska. Cały dochód z biletów oraz zbiórki w trakcie spotkania przekazany został na leczenie chłopca.

             Mecz toczył się w swego rodzaju standardowym stylu w tym sezonie. Rywale cofnięci do defensywy, swoich okazji szukali w grze z kontry. Gospodarze z kolei zmuszeni byli do ataku pozycyjnego.

       Dwie zdobyte bramki w 34' i 36' padły po składnych zespołowych akacjach. Najpierw głową trafił Mateusz Chachuła, a dwie minuty później David Paku-Tshela. Rywale odpowiedzieli po rzucie rożnym i sporym zamieszaniu pod bramką Nowickiego w 39' minucie.

         Tuż przed przerwą przed utratą gola miejscowych uchronił wspomniany Dominik Nowicki, który okazał się lepszy w akcji sam na sam.

       W drugiej części Huraganiści zdominowali rywala dokładając jeszcze trzy trafienia. Tuż po przerwie bo w 47' minucie po rzucie wolnym pośrednim z 5. metrów gola zdobył ponownie Chachuła. W 66' minucie na 4:1 podwyższył precyzyjnym strzałem Marcin Jędrzejczak.

       Wynik w 88' minucie ustalił Paku-Tshela pięknym strzałem z ok. 20 metrów w okienko bramki byłego bramkarza Huraganu Mikołaja Miczyńskiego

      Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak (67' Marcin Jesionkowski), Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Filip Sadowczyk - Marcin Jędrzejczak (75' Mateusz Pawłowski), Ryszard Wierzbiński (59' Mikołaj Witaszyk), Patryk Jóźwiak, David Paku-Tshela, Kacper Bienert (21' Mikołaj Szymocha) - Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Mikołaj Słomczewski, Adam Ostajewski. (gk)

18 11 18

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner