Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzież wraca na boiska

DSC 3561     Po przerwie wakacyjnej na boiska wracają młodzi huraganiści, już w najbliższy czwartek meczem juniorów młodszych zainaugurowany zostane nowy sezon rozgrywek, w którym nasz klub reprezentować będzie pięć zespołów w różnyck kategoriach wiekowych.

     Najstarszą ekipą będą juniorzy starsi, jak dotychczas prowadzeni przez Roberta Raszewskiego, jednak do grających dotychczas w tej drużynie chłopaków z roczników 1999 i 2000 dołączą urodzeni w 2001. Trener będzie miał więc do dyspozycji szeroką kadrę, która będzie rywalizować w grupie z drużynami z Zaniemyśla, Owińsk, Niechanowa, Środy i Kobylnicy, a celem niewątpliwie będzie trzeci z rzędu awans do rozgrywek mistrzowskich.

    Po wiosennym sukcesie i awansie w pierwszej lidze okręgowej rywalizować będą juniorzy młodsi, których nadal prowadził będzie trener Tomasz Andersz. Poprzeczka w tym sezonie niewątpliwie będzie zawieszona bardzo wysoko, rywalami Huraganu będą Warta, Koziołek i Akademia Reissa Poznań, Mieszko Gniezno oraz drużyny ze Śremu, Owińsk, Szamotuł, Budzynia, i Plewisk. Jednak duży optymizm wzbudzają wyniki i co najważniejsze jakość gry, jaką prezentowała drużyna wygrywając wszystkie w trzy przedsezonowye spotkania sparingowe.

    Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się także rywalizacja trampkarzy młodszych, którzy prowadzeni przez Włodzimierza Watrasa w świetnym stylu awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej naszego regionu. Teraz, już pod wodzą nowego trenera Andrzeja Rittera zawodnicy z roczników 2004 i 2005 grać będą z Lechem, Wartą, Koziołkiem i Akademią Reissa Poznań oraz z Mieszkiem Gniezno, SPN Szamotuły, Nielbą Wągrowiec, Mieszkiem Gniezno, Unią Swarzędz, Błękitnymi Owińska i Polonią Środa i już teraz wiadomo, że o punkty w żadnym ze spotkań nie będzie łatwo.

     Po ubiegłorocznych występach na "orliku" pierwszy raz na trawiastych boiskach zaprezentują się młodziki z roczników 2006 i 2007, których trenował będzie ponownie Adam Stachowiak. Przeciwnikami naszych piłkarzy w sześciozespołowej grupie będą Chrobry Gniezno, Unia Swarzędzi nielba Wągrowiec oraz drużyny z Łopuchowa i Niechanowa.

    Do rozgrywek przystąpi również nowo powstała drużyna młodszych orlików, której trenerem został Włodzimierz Watras. Nasi najmłodsi adepci futbolu urodzeni w latach 2008 i 2009 rywalizować będą z Jurandem i Juniorem Koziegłowy, Mieszkiem i Chrobrym Gniezno oraz Vitcovią Witkowo.

      Wszystkim młodym piłkarzom życzymy powodzenia w nowym sezonie!

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner