Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Juniorzy starsi i młodziki na drodze do awansu

17 10 10       Trzy zwycięstwa i dwie wysokie porażki, ale za to w wyższej klasie rozgrywek i z bardzo dobrymi przeciwnikami to weekendowy bilans naszej młodzieży. Po tej kolejce bardzo prawdopodobny wydaje się być awans juniorów starszych i młodzików do wyższych klas rozgrywkowych.

      Nie tylko z przeciwnikiem, ale także z nietypowym, małym boiskiem i cały czas padającym desczem przyszło zmagać się juniorom starszym, którzy meczem w Zaniemyślu rozpoczęli serię spotkań rewanżowych. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i bramkach Kamila Kasprzaka, Adama Ostajewskiego oraz Marcina Jesionkowskiego, Huragan objął prowadzenie 3-1 i wydawało się, że już do końca będzie kontrolował mecz. Podobnie jednak jak naszym reprezentantom grającym z Czarnogórą, również naszym piłkarzom przydarzyło się pięć minut rozprężenia i przeciwnik doprowadził do remisu. Na szczęście w końcówce meczu po bardzo składnych akcjach bramki zdobyli jeszcze Krystian Błachowiak i Mateusz Łaczkowski przesądzając o zwycięstwie czerwono-czarnych.

      Nie powiększył się za to dorobek punktowy juniorów młodszych, którzy wysoko przegrali w Owińskach z Błękitnymi 0-5. Już po kwadransie meczu gospodarze prowadzili dwoma bramkami, tuż po przerwie podwyższyli wynik, a kiedy chwilę później boisko z czerwoną kartką opuścił Stanisław Snuszka, stało się jasne, wywalczenie choćby remisu będzie już niemożliwe.

     Ze ścianą zderzyli się trampkarze prowadzeni przez Andrzeja Rittera, którzy rywalizowali w pierwszej lidze okręgowej na własnym boisku z Lechem Poznań. Przeciwnicy nie pozostawili żadnych złudzeń, że są drużyną lepszą i wygrali w Pobiedziskach 15-0. Już po dziesięciu minutach meczu świetnie operujący piłką i zgrani goście z Poznania prowadzili 5-0 i niewiadomą do końca meczu pozostały tylko rozmiary ich zwycięstwa.

       Szóste zwycięstwo w szóstym meczu to okazały bilans młodzików, którzy tym razem odprawili z bagażem trzech goli, zajmującą trzecie miejsce w tabeli Unię Swarzędz. Losy meczu rozstrzygnęły się w ciągu pięciu minut drugiej połowy, kiedy kolejne bramki dla Huraganu strzelali Hubert Cierzniak, Miłosz Stachowiak i Olivier Niesiałowski. Nasi piłkarze są zdecydowanym liderem rozgrywek i wobec porażki Nielby Wągrowiec mają przed sobą otwartą autostradę do wyższej ligi.

     Wysoko swój mecz wygrały orliki, nasi chłopcy pokonali Juranda Koziegłowy 7-1. Królem polowania został skuteczny niczym Robert Lewandowski Wojtek Tanaś, który strzelił cztery bramki powiększając tym samym swój dorobek w lidze do dzisięciu trafień. Dwie bramki dla Huraganu zdobył Igor Grzegorczyk, jedną dołożył Łukasz Kusztelski, a całej drużynie należą się za ten mecz duże gratulacje!

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner