Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Festiwal strzelecki młodzików

18 05 30         Zwycięstwo, dwa remisy, dwie porażki i pauza to słowa klucz minionego weekendu w grupach młodzieżowych Huraganu. 

       Juniorzy starsi ulegli minimalnie w Owińskich miejscowym Błękitnym 2:1, walcząc do końca o korzystnym rezultat.

   Niestety waleczność w tym spotkaniu podopiecznych Roberta Raszewskiego poważną kontuzją obkupił strzelec jedynej bramki Kacper Woźny, który ze złamaną ręką w nadgarstku trafił do szpitala. Kacper wracaj szybko do zdrowia i na boisko! 

        Remisem zakończył się pojedynek juniorów młodszych. Zawodnicy trenerów Tomasz Andersza i Daniela Drożdżyńskiego podzielili się punktami z Akademią Reissa Poznań i zremisowali na własnym terenie 2:2. Gole dla Huraganistów strzelali Olivier Strosin bezpośrednio z rzutu rożnego (!) oraz Stanisław Snuszka.

       Porażką zakończył się niestety mecz trampkarzy w Trzemesznie. Miejscowy MKS wygrał z zespołem trenowanym przez Andrzeja Rittera 3:2. Bramki strzelali Oskar Michalczak oraz Dawid Cieśla

       Najlepiej w tej serii gier spisali się podopieczni Adama Stachowiaka oraz Krystiana Zielińskiego. Najpierw wygrali u siebie z Przemysławem Poznań 7:1 po golach Adama Morkowskiego (2), Huberta Cierzniaka (2), Basi Wierzbińskiej, Tymoteusza Hetmańczyka oraz Michała Maciejewskiego, a później zagrali w V Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Gniezno CUP 2018. Dwudniowy turniej był z pewnością ciekawym i kolejnym doświadczeniem zdobytym przez młodych Huraganistów.

       Wyjazdowy mecz orlików z Piastem Kobylnica przełożony został na środę 6 czerwca na godzinę 18. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner