Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Festiwal strzelecki młodzików

18 05 30         Zwycięstwo, dwa remisy, dwie porażki i pauza to słowa klucz minionego weekendu w grupach młodzieżowych Huraganu. 

       Juniorzy starsi ulegli minimalnie w Owińskich miejscowym Błękitnym 2:1, walcząc do końca o korzystnym rezultat.

   Niestety waleczność w tym spotkaniu podopiecznych Roberta Raszewskiego poważną kontuzją obkupił strzelec jedynej bramki Kacper Woźny, który ze złamaną ręką w nadgarstku trafił do szpitala. Kacper wracaj szybko do zdrowia i na boisko! 

        Remisem zakończył się pojedynek juniorów młodszych. Zawodnicy trenerów Tomasz Andersza i Daniela Drożdżyńskiego podzielili się punktami z Akademią Reissa Poznań i zremisowali na własnym terenie 2:2. Gole dla Huraganistów strzelali Olivier Strosin bezpośrednio z rzutu rożnego (!) oraz Stanisław Snuszka.

       Porażką zakończył się niestety mecz trampkarzy w Trzemesznie. Miejscowy MKS wygrał z zespołem trenowanym przez Andrzeja Rittera 3:2. Bramki strzelali Oskar Michalczak oraz Dawid Cieśla

       Najlepiej w tej serii gier spisali się podopieczni Adama Stachowiaka oraz Krystiana Zielińskiego. Najpierw wygrali u siebie z Przemysławem Poznań 7:1 po golach Adama Morkowskiego (2), Huberta Cierzniaka (2), Basi Wierzbińskiej, Tymoteusza Hetmańczyka oraz Michała Maciejewskiego, a później zagrali w V Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Gniezno CUP 2018. Dwudniowy turniej był z pewnością ciekawym i kolejnym doświadczeniem zdobytym przez młodych Huraganistów.

       Wyjazdowy mecz orlików z Piastem Kobylnica przełożony został na środę 6 czerwca na godzinę 18. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner