Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Ogólnopolskie sukcesy naszych wychowanków!

19 07 03 2    Barbara Wierzbińska oraz Bartosz Stasiak czyli 13-letnia zawodniczka młodzików i 19-letni zawodnik seniorów Huraganu maja na swoim koncie sukcesy rangi ogólnopolskiej! 

   Oboje niedawno zapisali na swoim koncie zdobycie Mistrzostwa Polski. Basia wraz z reprezentacją Wielkopolski U-14 dziewcząt zdobyła Mistrzostwo Polski w swojej kategorii, z kolei Bartek w barwach klubu Spartan Lublin zdobył Mistrzostwo Polski Niesłyszących!

19 07 03

     Zespół dziewcząt w którym Basia Wierzbińska występuje regularnie od dłuższego czasu po dotarciu do Finału Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich wygrał 12 czerwca w Jarocinie z reprezentacją Małopolski po rzutach karnych. Tym samym młode zawodniczki reprezentujące nasze województwo zostały najlepszymi piłkarkami w swojej kategorii w Polsce!

    19 07 03 1 Bartosz Stasiak był z kolei podstawowym zawodnikiem finałowych rozgrywek Mistrzostw Polski Niesłyszących rozgrywając w pełnym wymiarze czasowym wszystkie trzy spotkania. Po dwóch wygranych i remisie z zespołami z Warszawy (4:2, gol naszego zawodnika), Wrocławia (2:2) i Krakowa (4:1) drużyna zrzeszona w Polskim Związku Sportu Niesłyszących została najlepszą drużyna w naszym kraju. Zawody odbyły się 17 maja w Lublinie.

     Warto zaznaczyć, że barwy Spartana Lublin reprezentował również wychowanek Huraganu Jan Paczyński, który obecnie reprezentuje zespół III-ligowego Sokoła Kleczew. Z trzema golami został wspólnie z trójką innych zawodników najlepszym strzelcem zawodów.

    Jeszcze jeden z naszych zawodników może pochwalić się ciekawym osiągnieciem. 18-letni Ryszard Wierzbiński występujący w seniorach i juniorach HP, brat Basi, wziął udział w czerwcowym zgrupowaniu U-19 organizacji Polish Soccer Skills w Holandii pokazując swoje umiejętności w turnieju oraz sparingach z drużynami Holenderskimi.

      Wielkie gratulacje dla naszych wychowanków za osiągane sukcesy, które z pewnością cieszą wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu! Powodzenia w dalszych wyzwaniach! (gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner