Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Trans-Tel Sp. z o.o. - witamy w drużynie!

19 03 25      Huragan Pobiedziska nawiązał współpracę z sponsorem, który swoją działalność w świecie biznesu rozpoczął u progu XXI wieku, a dokładnie 1 czerwca 2001 roku.

         Początkowo działania firmy świadczone były w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, transportu ciężarowego oraz wykonawstwa przepustów. Z czasem aktywność naszego nowego darczyńcy, pozostająca w ciągłym rozwoju, poszerzyła się o branże sterowania ruchem kolejowym.

        Po siedmiu latach od założenia działalności nastąpiła zmiana nazwy na Komunikacyjne Zakłady Automatyki “Trans - Tel” Sp. z o.o, z siedzibą przy ulicy Kolejowej 4a w Poznaniu. Obecnie, pod prezesurą Pana Kazimierza Pieniaka, przedsiębiorstwo zatrudnia 24 osoby, w tym monterów z szerokimi uprawnieniami do prowadzenia robót czynnych w urządzeniach srk.

         Jednym z osiągnięć naszego nowego sponsora jest likwidacja ograniczeń prędkości autobusów szynowych na przejazdach kolejowych wyposażonych w urządzenia samoczynnej sygnalizacji przejazdowej, modernizacja linii kolejowej E30, a także uruchomienie produkcji podstaw oraz masztów semaforowych na potrzeby PKP PLK S.A.  

       My również mamy nadzieję, że współpraca z firmą Trans-Tel będzie likwidacją wszelkich barier i spowoduje przyspieszenie rozwoju Huraganu Pobiedziska na właściwych torach i we właściwym semaforowym oświetleniu. (mg)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner