Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy i juniorzy poznali rywali w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski strefy poznańskiej

19 08 02       Dwie nasze drużyny, które rozpoczną batalię o Puchar Polski poznały swoich rywali. W rundzie wstępnej PP strefy poznańskiej wystąpią juniorzy Huraganu, z kolei w I rundzie do gry wkroczą seniorzy.

        W czwartek 15 sierpnia o godzinie 11. na własnym boisku juniorzy, podopieczni trenera Roberta Raszewskiego zmierzą się z Formaton Piastem Łubowo. Przeciwnicy w minionym sezonie zajęli czwarte miejsce w tabeli poznańskiej A-klasy będąc długo w walce o awans do wyższej ligi. W przypadku awansu młodych Huraganistów do kolejnej rundy, rywalem będzie zespół Czarnych Czerniejewo.

     Seniorzy z kolei do gry przystąpią w środę 28 sierpnia. Rywalem podopiecznych Pawła Kutyni będzie zwycięzca pary rundy wstępnej Wełnianka Kiszkowo - Maratończyk Brzeżno. Kiszkowianie w minionym sezonie zajęli dziesiąte miejsce poznańskiej w B-klasie. Maratończyk awansował do klasy A zajmując pierwsze miejsce w ligowej tabeli, wygrywając 24 z 26 spotkań.

      Przypomnijmy, że po zmianach wprowadzonych przez WZPN, zmianie uległa formuła rozgrywania Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Finał strefy poznańskiej rozegrany zostanie 11 listopada br. Wiosną do rozgrywek PP przystąpią zwycięscy pięciu wielkopolskich okręgów oraz drużyny z IV i III ligi. (gk) 

19 07 13

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner