Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Porażka na własne życzenie...

18 09 02     Pierwszej porażki w trwającym sezonie doznali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali w Połajewie z miejscowym Płomieniem 2:0 remisując do przerwy 0:0.

      Trudno jest wygrać mecz jeśli nie wykorzystuje się chociażby jednej z wielu dogodnych, wręcz "100%" sytuacji i dodatkowo, dosłownie prezentuje rywalowi obie bramki...

       Na domiar złego pech nadal nie opuszcza szatni Pobiedziszczan. Ze względu m.in. na kontuzje nie mogli zagrać Mateusz Siemiński, Dominik Nowicki, Filip Sadowczyk, Mikołaj Szymocha, Bartosz Stasiak, David Paku-Tshela oraz leczący nadal przewlekły uraz Damian Gocałek.

      Wracając do meczu to już w 2. minucie Huraganiści powinni prowadzić lecz niestety strzał z ok. 6 metrów Marcina Jędrzejczaka wyśmienicie wybronił bramkarz rywali, który z pewnością powinien zostać okrzyknięty piłkarzem tego spotkania. W pierwszej części dogodnych okazji w tym sytuacji sam na sam nie wykorzystali kolejno ponownie Jędrzejczak i Witaszyk oraz Żołądkiewicz, który nie zdołał pokonać bramkarza z ok. 5 metrów po składnej akcji całego zespołu.

      Druga odsłona rozpoczęła się od kolejnej akcji po której powinien paść gol lecz po raz kolejny skuteczności zabrakło Mikołajowi Witaszykowi, którego uderzenie z ok. 10. metrów przeszło około metr nad poprzeczką. Kiedy wydawało się, że druga części meczu będzie wyglądała podobnie jak pierwsza i kwestią czasu będzie otwarcie wyniku przez przyjezdnych plany pokrzyżowali sobie sami Pobiedziszczanie "asystując" gospodarzom przy obu bramkach...   

       O tyle o ile po pierwszym golu, który padł w 54. minucie nasza drużyna jeszcze próbowała odmienić losy spotkania o tyle po drugim trafieniu dla Płomienia z 68. minuty wiara w korzystny rezultat się ulotniła. 

      Warto odnotować co jest z pewnością budujące, że w 17-osobowej kadrze znalazło się aż 11. wychowanków naszego klubu.

     Skład: Bartosz Łaganowski - Piotr Trepka, Patryk Jóźwiak, Maciej Sommerfeld, Kacper Bienert (90' David Paku-Tshela) - Marcin Jędrzejczak, Bartosz Żołądkiewicz (75' Kamil Grzybowski), Marcin Jackowiak, Ryszard Wierzbiński (60' Grzegorz Karasiewicz), Mateusz Chachuła - Mikołaj Witaszyk (64' Igor Watras). Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Mateusz Siemiński.

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner